KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16999246

nr 1699 9246

Blandteknik

Orientalisk. Blandteknik, bildmått: 115x85 cm, yttermått inklusive ram: 132x102 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 maj 2025
kl 18:55:36

5/5 10:12:09 1      Vinnande bud